Celebrities Gossip Showbiz

“Mua më fut bananen aty…”, degradon debat i ashpër mes Eglës dhe Meritonit!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Meritoni teksa po konsumonte një banane i drejtohet Eglës duke e pyetur nëse e do edhe ajo një. Egla i tha jo, por Meritoni nuk e la me aq pasi e merr një dhe ia la pranë ku ishte ulur. Gjest i cili e nevrikosi Eglën dhe nisi dhe debati mes tyre, i cili u degradua në fjalë të papërshtatshme.

Meritoni: A do banane?

Egla: T’a hash edhe të ngopesh zemra, të bëftë mirë. E hëngra

Meritoni: Merre një banane

Egla: Faleminderit e hëngra

Meritoni merr një banane dhe ia lë pranë.

Egla: Merre, të të bëjë mirë o shpirti. Mos mu afro. Mos luaj me bananet se është sponsor. Dhe mos mu afro mua në mënyrë tendencioze

Meritoni: Nuk ka tendencioze këtu

Egla: Jo zemra

Meritoni: Bananja është banane

Egla: Është shumë seksuale dhe ky veprim. Shumë insuacion, mua më fut bananen aty ti? Dhe të vjen turp kur të them ‘nënës tate i vjen marre të të shohi’. Ik mo e haje atë banane. Debil, mos mu afro mua te këllqet.