Celebrities Gossip Showbiz

Adele dhe Rich Paul fotografohen së bashku dhe nuk mund ta fshehin dashurinë e tyre!

Adele dhe i dashuri i saj Rich Paul ishin të buzëqeshur ndërsa ishin ulur krah për krah për të parë ndeshjen e NBA. Këngëtarja u pa pranë dashurisë së saj duke kthyer kokën mbrapa teksa ajo qeshte.

Adele kishte një veshje xhins për natën e tyre të takimit, duke kombinuar një xhaketë të madhe dhe xhinse me taka dhe vendosi vathë me rrathë të artë. Këngëtarja nuk mundi të mos buzëqeshte, teksa kalonte kohë cilësore me partnerin e saj 40-vjeçar. Me grimin e saj shkëlqyes dhe flokët mahnitëse, këngëtarja dukej e qetë pranë Rich, i cili kishte veshur një bluzë të zezë dhe xhinse të ngjashme, të kombinuara me atlete të bardha.

Dyshja dukeshin padyshim të dashuruar në çerekun e parë të lojës së dytë të finales së konferencës perëndimore 2022 në Chase Centre. Në një moment Adele mund të shihet me kokën mbrapa në të qeshurat në çdo gjë që u tha, gjithashtu duke biseduar me kolegët e saj rreth saj. Pas divorcit nga Simon Konecki, Adele njoftoi lidhjen e saj me Rich.

Në fillim të këtij viti, Adele zbuloi se u transferua në një rezidencë të re me të dashurin e saj Rich Paul, duke postuar në Instagram për të ndarë lajmin, duke postuar një album me imazhe për 49.9 milionë ndjekësit e saj.