Celebrities Gossip Showbiz

Ata janë ndarë tashmë, por kjo nuk e pengon Romeo Beckham të shfaqë pëlqimin për Mia Regan!

Ata u ndanë këtë verë pasi kaluan tre vjet së bashku. Megjithatë, Romeo Beckham pëlqeu një postim në Instagram nga ish e dashura Mia Regan. Ky përditësim i fundit vjen katër muaj pasi çifti, të dy 19 vjeç, konfirmuan ndarjen e tyre dhe Romeo fshiu të gjitha gjurmët e modeles Mia nga Instagrami i tij.

Besohet se detaji i një marrëdhënieje në distancë ka kontribuar përfundimisht në ndarjen me Romeon që ndiqte një karrierë futbolli në Miami, Florida. Djali i dytë i David dhe Victoria Beckham e pëlqeu postimin e Mia-s në atë që tani është një ndërveprim i rrallë në mediat sociale që kur ndarja e tyre u konfirmua në korrik.

Mia dhe Romeo festuan tre vjetorin e tyre pak para se të njoftonin se ishin ndarë në fillim të këtij viti. Ajo ka qëndruar miqësore me familjen e tij dhe madje ka bashkëpunuar me nënën e tij Victoria Beckham në markën e saj të modës.

Burimet konfirmuan për MailOnline se çifti u nda për shkak të presionit të shkaktuar nga oraret e tyre kontradiktore të punës, me Romeon që kalonte pjesën më të madhe të kohës në Shtetet e Bashkuara ndërsa ndjek një karrierë futbolli.

Romeo aktualisht luan për Inter Miami II, një menaxher ekipi nga miku i familjes Phil Neville i cili luajti në Manchester United së bashku me babain e Romeos, David.