Celebrities Gossip Showbiz

E veshur me stil, e dashura e Romeo Beckham, Mia Regan, shkëlqen me këtë look!

E dashura e Romeo Beckham, Mia Regan, shfaqi një figurë elegante me një fund të zi të shkurtër me rruaza dhe një këmishë të ngjashme të martën në eventin Maison Chaumet në Londër. Modelja shfaqi mesin e saj të tonifikuar në bluzë e cila fiksohej me një kopsë dhe kishte xhepa të mëdhenj në të dyja anët.

Paraqitja vjen mes pretendimeve për tension mes saj dhe gruas së vëllait të Romeos, Brooklyn, Nicola Peltz, sipas burimeve të brendshme. Por, duke shmangur dramën e dukshme, Mia dukej me stil në veshjen e zezë, të cilën ajo e zbukuroi me një gjerdan argjendi verbues dhe një palë vathë.

Ajo e ngriti lart figurën e saj me një palë çizme të zeza me taka lëkure dhe i stiloi flokët e saj bionde në një stil lart, duke i lënë skajet poshtë duke i dhënë formë fytyrës. Mia shkëlqeu teksa mbështillte një krah rreth mamasë së saj Helen Regan, e cila dukej e gëzuar e veshur me një fustan të zi.

Thashethemet janë përhapur se ka tension mes Mia-s dhe gruas së re të Brooklyn-it, Nicola Peltz dhe me nënën e Romeos, Victoria, që thuhet se dëshiron të qetësojë situatën mes tyre. Dyshja nuk janë fotografuar së bashku, por kanë kaluar kohë së bashku në raste familjare, së fundmi në dasmën e Brooklyn dhe Nicola në Palm Beach muajin e kaluar.