Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Bearti ka kërcënuar Tean?! Gjendja qenka serioze…

Tea dhe Bearti vazhdojnë të shkaktojë shumë bujë edhe pse nuk janë më pjesë e emisionit Përputhen.

Mbrëmjen e djeshme Bearti deklaroi se është ndarë nga Tea për të mos u ribashkuar më kurrë. Ai nuk zbuloi asnjë arsye konkrete, duke i lënë ndjekësit shumë kuriozë.

Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”,  -shkruante Bearti.

Së fundmi, Tea ka reaguar ndaj deklaratës së tij. Ajo ka publikuar në Instastory një video të fjalimit të politikanes Sarah Hanson Young, e cila mes të tjerash shprehet:

Burrat e vërtetë nuk i shajnë dhe kërcënojnë gratë. Nuk i sulmojnë dhe nuk i bëjnë të ndihen të bullizuara.

Ajo thotë se këto burra nuk janë të prerë për ta quajtur veten “burrë”. Ende nuk dihet nëse ky postim i drejtohet Beartit, por detajet të dërgojnë vetëm tek ai…