Celebrities Gossip Showbiz

Bëri shaka apo jo me reagimin e saj?! Tiffany Haddish ‘shkatërron’ fotot e Shakira-s dhe fansat e kritikojnë ashpër!

Aktorja Tiffany Haddish mori pjesë në MTV Video Music Awards dhe dhuroi një shfaqje për të gjithë ata që ishin të pranishëm, duke përfshirë edhe shkatërrimin e sesionit fotografik të Shakira-s pasi ajo e ndoqi atë gjatë eventit. Ashtu siç pritej, lajmi u përhap shpejt në rrjetet sociale dhe shumë njerëz reaguan negativisht, megjithatë Haddish ka një përgjigje për postimet e tyre.

Pop Crave postoi një seri fotografish dhe një video ku Tiffany Haddish po ecte me nxitim pas Shakirës kur po bënte foto me fansat dhe personazhet e tjerë të famshëm, dhe më pas ajo pengoi fotografitë e Shakirës me një fans, pothuajse duke pozuar sikur të ishte në kopertinën e një albumi rap. Haddish reagoi drejtpërdrejt në postimin e Pop Crave, duke shkruar:

Kjo është shumë interesante për mua. Nëse ndiheni sikur bëra shumë, më mirë të blini albumin e ri të @shakira!

Ajo vazhdoi:

Kjo përvojë më ka mundësuar të kuptoj se sa me të vërtetë e njohur jam. Unë i vlerësoj të gjitha mendimet tuaja… Faleminderit Shana Tova.

Haddish vazhdoi më tej:

Kur njerëzit bëjnë video për mua ose flasin për mua mirë apo keq. Thjesht mendoj faleminderit të gjithëve që më bëtë më të famshme dhe më të rëndësishme. E shoh se po e çmend “armikun” sepse ata vërtet duan të jenë këtu ku jam unë, nuk do të ndodhë kurrë. 

Postimi i saj shkaktoi më shumë reagime me fansat dhe përdoruesit e rrjeteve sociale.