Celebrities Gossip Showbiz

Çfarë bën Georgina Rodriguez kur fëmijët e saj shkojnë për të fjetur?

Georgina Rodriguez ka treguar gjithmonë se i pëlqen të ketë një trup të tonifikuar dhe të stërvitet shumë për të, gjithçka arrihet duke iu përmbajtur një diete dhe një rutine ushtrimesh shumë strikte. Partnerja e Cristiano Ronaldo-s përpiqet sa më mirë që të jetë e përpiktë në lidhje me të, gjë që sigurisht kërkon edhe një vullnet të madh.

Megjithatë, kjo dashuri për një jetë të shëndetshme duhet të kombinohet edhe me kujdesin për fëmijët e tyre. Georgina ka ndarë një pjesë të rutinës së saj të stërvitjes me më shumë se 50 milionë ndjekësit e saj gjatë gjithë stinës së verës. Kjo dëshmon dhe tregon se pse ajo është kaq në formë. Për shembull, ajo tregoi një ushtrim gjatë plazhit që i ndihmon të pasmet e saj të forta dhe të tonifikuara, duke dëshmuar se nuk ka justifikime kur bëhet fjalë për anashkalimin e pjesës së stërvitjes. Kjo solli komente të shumta nga përdoruesit, ku shumë thanë se janë të kënaqur me përmbajtjen dhe të tjerët, si zakonisht që e kritikojnë atë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Partnerja e Cristiano Ronaldos i bën të gjitha këto duke vazhduar edhe rolin e saj si nënë për pesë vogëlushët. Pra, nëse i duhet të stërvitet në orë të vona për të qenë në dispozicion të fëmijëve gjatë ditës, ajo nuk heziton ta bëjë këtë. Ajo po ushtrohej me një biçikletë stërvitore, në errësirë, me gjasë për të shmangur shqetësimin e të vegjëlve në shtëpi. Georgina në një postim, që ishte rreth orës 23:00, që nuk është një kohë e zakonshme për t’u stërvitur ka shkruar:

Fëmijët në shtrat dhe mami duke përfituar.