Celebrities Gossip Showbiz

Çfarë po përpiqet të fshehë, Nicola Peltz ngre dyshimet në daljen e fundit publike!

Nicola Peltz-Beckham u pa duke fshehur fytyrën e saj në Nju Jork me bashkëshortin e saj Brooklyn Peltz-Beckham pasi pretendoi se vjehrra Victoria Beckham e kishte mërzitur atë për një dizajn për fustanin e saj të nusërisë.

Trashëgimtarja, 27 vjeçe, mbuloi fytyrën e saj me një letër të palosur ndërsa ajo dhe burri i saj Brooklyn po dilnin në Big Apple të premten. Burri i saj, 23 vjeç, nuk kishte asnjë shqetësim të tillë për të treguar fytyrën e tij dhe u shfaq ndërsa e nxirrte gruan e tij jashtë përmes një porte.

Brooklyn e mbajti pamjen e tij të thjeshtë me një bluzë të bardhë, pantallona bezhë, atlete të bardha dhe një byzylyk të thjeshtë. Ata u panë për herë të parë që kur Nicola pretendoi se vjehrra e saj Victoria Beckham i kishte ofruar të dizajnonte fustanin e saj të nusërisë, vetëm për të marrë mbrapsht ofertën pak ditë më vonë.

Trashëgimtarja më në fund kishte veshur një fustan elegant Valentino në dasmën e prillit me Brooklyn, 23 vjeç, megjithatë ajo pretendon se plani fillestar ishte që ajo të vishte një fustan të krijuar posaçërisht nga nëna e tij, Victoria. E sapomartuara Nicola tha se ishte e emocionuar për mundësinë e veshjes së një fustani të dizajnuar nga Victoria, e cila tani është një stiliste.