Celebrities Gossip Showbiz

Dafina Zeqiri së shpejti me një bashkëpunim muzikor me artistët shumë të dashur pë publikun!

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite nuk e ka humbur aspak unikalitetin e saj duke vazhduar të sjellë projekte shumë të veçanta. Duket se këtë sezon veror Dafina Zeqiri ka ‘hequr dorë’ nga këngët ritmike dhe po publikon vetëm projekte që i dedikohen dashurisë.

Edhe pse duke shijuar pushimet, duket se Dafina pas shumë këngëve të reja këtë verë ka lënë ende projekte të reja gati për tu publikuar.  Ditën e sotme me anë të një video duke kërcyer natën buzë detit me një gotë verë në dorë, Dafina ka treguar pak nga kënga e saj e re. Projekti i ri muzior do të jetë një bashkëpunim me Klajdi Harunin dhe Brunon dhe do të titullohet “Xhane Xhane”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Tashmë është bërë zyrtare edhe nga vetë dyshja, që Dafina Zeqiri dhe Dj Geek nuk janë më bashkë. Dj Geek ka bërë të ditur për të gjithë publikun e tij, se koncerti i fundit i sezonit ishte edhe koncerti i fundit i tij me Dafinën.