Celebrities Gossip Showbiz

Djali i Brad Pitt shpërthen keq kundër aktorit: “O qenie njerëzore e neveritshme…”!

Djali i aktorit të njohur Brad Pitt, Pax e quajti babanë e tij të neveritshëm me anë të një postimi në Instagram. Ai shkroi se:

Ju e keni bërë jetën e njerëzve më të afërt me mua një ferr të vazhdueshëm. Mund t’i thuash vetes dhe botës çfarë të duash por e vërteta do të dalë në dritë një ditë. Pra, gëzuar Ditën e Babait, o qenie njerëzore e tmerrshme. Ju nuk keni konsideratë apo ndjeshmëri ndaj katër fëmijëve tuaj më të vegjël që dridhen nga frika kur janë në praninë tuaj. Nuk do ta kuptosh kurrë dëmin që i ke bërë familjes sime.

Angelina Jolie adoptoi Pax nga një jetimore në Ho Chi Minh City, Vietnam, në vitin 2007. Brad e adoptoi zyrtarisht atë vitin e ardhshëm. Kur Pitt dhe Angelina u ndanë në vitin 2016 vetëm dy vjet pasi ishin martuar në një ceremoni private në Francë, fëmijët qëndruan me nënën e tyre. Tashmë është e qartë se marrëdhënia mes Pax dhe Pitt është gjithashtu e trazuar me 19-vjeçarin që akuzon babanë e tij se ia ka bërë jetën ferr.

Një burim ka konfirmuar se llogaria private i përket Pax.

Është llogaria që ai përdor për miqtë kryesisht miqtë nga shkolla. Ai kurrë nuk flet shumë për prindërit e tij kështu që kjo deklaratë ishte e pazakontë.

Pax nuk tha nëse kishte një ngjarje specifike që e kishte shtyrë atë të fliste në këtë mënyrë për Pitt. Pitt dhe Angelina u divorcuan në vitin 2019 dhe megjithëse Jolie fillimisht kishte kujdestarinë e plotë të fëmijëve, një marrëveshje u mbyll në vitin 2021 që e lejoi Pitt t’i kishte ata 50% të kohës.

Ndërkaq, rikujtojmë se dyshja e njohur e aktorëve Margot Robbie dhe Brad Pitt do të bashkohen si producentë, në një xhirim të “The Thin Man”. Kompanitë e prodhimit të ‘Robbie’s LuckyChap Entertainment’ dhe ‘Pitt’s Plan B’ kanë marrë të drejtat për klasikun e vitit 1934, “The Thin Man”, nëpërmjet ‘The Wrap.’ Të drejtat për romanin ikonik të vitit 1934 nga Dashiell Hammett i konsideruar nga shumë si një nga romanet më të mëdhenj detektivë ndonjëherë u bënë të disponueshme vetëm kohët e fundit.