Celebrities Gossip Showbiz

Dy të dashuruar në Paris, Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz gati për Javën e Modës!

Nicola dhe Brooklyn Peltz Beckham shijuan një darkë në Paris të hënën përpara Javës së Modës në kryeqytet. Modelja 27-vjeçare veshi një veshje të mrekullueshme krejt të zezë, të kompletuar me syze dielli të mëdha të zeza dhe çizme platforme deri në gjunjë, ndërsa bashkëshorti i saj Brooklyn mbante një polo me mëngë të gjata dhe xhinse.

Të dy u kapën për dore dhe dukeshin të relaksuar për mbrëmjen e takimit të tyre, pavarësisht se burimet pohojnë se ka një përçarje të vazhdueshme familjare midis Nicola dhe vjehrrës së saj Victoria Beckham, e cila gjithashtu po shkon në Paris për Javën e Modës.

Çifti, të cilët nuk i janë shmangur daljeve publike që kur u martuan në prill, ishin krah për krah ndërsa përgatiteshin për shfaqjen e modës në Francë.

Ndërkohë Victoria është përgatitur vetë për Javën e Modës në Paris dhe ka ndarë emocionet e saj para se të nisej për në kryeqytetin francez. Dizajnerja e modës do të shohë paraqitjen e parë të markës së saj në Javën e Modës në Paris. Ajo postoi në Instagramin e saj të hënën për 30.2 milionë ndjekësit e saj:

#ParisFashionWeek po më thërret! Jam shumë e emocionuar për një javë të zënë përpara debutimit tim të #PFW… á bientôt,’, që përkthehet në ‘Shihemi së shpejti’.