Celebrities Film & Tv Gossip

E besoni dot që në filmin “Thor: Love and Thunder” pjesë e kastit do të jenë tre fëmijët e yllit Chris Hemsworth!

Chris Hemsworth është duke folur për disa filma të rëndësishëm në vazhdimin e tij të ardhshëm të Marvel, “Thor: Love and Thunder”. Në një intervistë të re me Kevin McCarthy, Zoti i Thunder ndau disa informacione rreth filmit të tij të katërt solo dhe zbuloi se fëmijët e tij do të shfaqen në ekran në film. Më parë, regjisori Taika Waititi përmendi se filmi do të jetë më i çmenduri që ka bërë ndonjëherë.

Gjatë bisedës, Hemsworth-it zbuloi tre fëmijët e tij, djemtë binjakë Tristan dhe Sasha së bashku me vajzën India, të cilën i ka me gruan e tij Elsa Pataky do të jetë pjesë e filmit me superheroin. Ndërsa në intervistën promovuese, Chris theksoi se nuk ishte vetëm ai që solli fëmijët e tij në film, por edhe anëtarët e tjerë të kastit.

Taika Waititi kishte fëmijët e tij atje. Christian Bale kishte të tijat. Natalie Portman kishte… fëmijët e saj gjithashtu.

Fansat e kanë parë djalin e Chris në një montazh të publikuar të Thor dhe janë shumë të emocionuar kur shohin fëmijët e tij të përfshihen në film. Për të ndezur edhe më shumë thashethemet, Chris tregoi edhe se cilin personazh mori vajza e tij India.

Kjo është edhe vajza ime… gjithashtu. Ajo luan personazhin e Love.

Duke qenë baba i mirë, Chris solli fëmijët Tristan dhe Sasha, së bashku me Elsën në premierën australiane të filmit në fillim të kësaj jave. Sa i përket vetë filmit, fansat e kanë pritur me padurim ditën e lançimit teksa presin shfaqjen në ekran të Thor dhe Korg së bashku.