Celebrities Gossip Showbiz

“E hodha unë hapin e parë…”/Camila Cabello tregon se kur e humbi virgjërinë!

Gjatë një interviste në podcastin ‘Armchair Expert’, këngëtarja e njohur Camila Cabello tregoi se si u ndie kur u dashurua për herë të parë. Ajo përshkoi me detaje se si u afruan me njëri tjetrin dhe shprehu se e kishte bërë ajo hapin e parë, duke i thënë se ishte një fansja e tij.

Unë iu afrova dhe i thashë dhe se isha një fanse e madhe e tij. Kështu, shkuam për darkë atë natë. Ishte lidhja ime e parë. Ndoshta ishte tepër vonë për të qenë lidhje e parë, isha 20 vjeçe.

Gjithashtu, këngëtarja tregoi se nuk kishte bërë seks para kësaj romance dhe se në moshën 20-vjeçare e ndjeu për herë të parë dashurinë.

Atëherë bëra edhe dashuri. Ishte shume e bukur.

Ish i dashuri i saj Matthew Hussey tani është martuar me fotografen Audrey Le Strat. Rikujtojmë se Cabello ka folur së fundmi mbi statusin e marrëdhënies së saj me ish Shawn Mendes. Gjatë një paraqitjeje në podcastin Call Her Daddy, Cabello u shpreh nëse mendon se është një ide e mirë të rikthehet me një ish, duke thënë:

Unë mendoj se ju e dini. Unë jam pro. Unë e mbështes, e kam mbështetur atë në të kaluarën. Mendoj se është e dobishme.

Këngëtarja e “Havana” ishte në një lidhje me Mendes për dy vjet përpara se të ndaheshin në vitin 2021. Megjithatë, në prill 2023, të dy ndezën thashethemet e pajtimit kur u panë duke u puthur në Coachella. Por dyshja u ndanë sërish me Cabello që i tha prezantueses Alex Cooper:

Ishte një rrugë e mrekullueshme, ishte një kohë argëtuese. Unë gjithmonë do të kujdesem për të dhe do ta dua. Ai është një person kaq i mirë. Unë jam me fat sepse disa njerëz kanë ish-e që janë të tmerrshëm dhe ai nuk është. Ai është një person vërtet i sjellshëm dhe i mirë.