Celebrities Gossip Showbiz

E humbi në “Coachella”, Harry Styles rigjen unazën!

Këngëtari i njohur Harry Styles mesa duket ka bërë mirë në ketë jetë. Së fundmi, artisti i hitit “As It Was” është ribashkuar me unazën e tij të dashur Gucci, 350 dollarë pasi e humbi atë gjatë performancës së tij në “Coachella 2022”. Styles postoi një Instagram Story me mbishkrimin:

Është kthyer. Faleminderit.

28-vjeçari humbi unazën e tij të famshme gjatë fundjavës së dytë të festivalit muzikor. Fansat premtuan se do t’ia kthenin atë ish-anëtarit të “One Direction” dhe mesa duket e mbajtën premtimin. Fansat në Twitter pohuan se gjetën personin që kapi unazën dhe ia kthyen artistit. Rikthimi i unazës së tij Gucci vjen pikërisht në kohën e publikimit të albumit të shumëpritur të Styles “Harry’s House” më 20 maj.

Styles nga ana tjetër ka zbuluar se ai nuk është ylli i rrokut që të gjithë mendojnë se është. Këngëtari sapo mbarojnë shfaqjet e tij, pranon se në fakt është mjaft i mërzitshëm. Në vend që të festojë në prapaskenë, 28-vjeçari thotë se nuk pi kurrë dhe shkon direkt në shtrat.

Unë jam shumë i rreptë në turne. Unë nuk pi. Unë shkoj direkt për të fjetur, ndoshta e kundërta e asaj që të gjithë mendojnë se po bëj pas një shfaqjeje.

I pakënaqur me marrjen e tetë orëve të rekomanduara të kohës së gjumit, Harry zbuloi se ai fle minimumi 10 deri në 11 orë në ditë ndërsa është në turne. Ndërkaq, së fundmi Harry ka zbuluar se ai kurrë nuk e ka festuar suksesin e tij në “One Direction”, pasi ishte shumë i dëshpëruar që të pëlqehej nga njerëzit. Këngëtari tha se në kulmin e famës e kishte më të rëndësishme të ishte popullor.