Celebrities Gossip Showbiz

Harry Styles nuk e ka shijuar suksesin e “One Direction” sepse…

Harry Styles ka zbuluar se ai kurrë nuk e ka festuar suksesin e tij në “One Direction”, pasi ishte aq i dëshpëruar që të pëlqehej nga njerëzit. Këngëtari tha se në kulmin e famës së grupit të tij të djemve ndihej më e rëndësishme të ishte popullor për shkak të natyrës së paqëndrueshme të industrisë muzikore.

Tani një yll i suksesshëm solo, 28-vjeçari tregoi se iu desh terapia për t’u ndjerë më në fund i lumtur në karrierën e tij. Duke iu hapur DJ Zane Lowe në Apple Music 1, Harry tha:

Nuk është një vend i lehtë për të arritur sepse është një botë ku ne të gjithë duam vetëm të na duan. Brenda kësaj, industria e muzikës është një vend ku të gjithë duan vërtet të jenë të dashur. Mendoj se ajo që është kaq emocionuese dhe e rrezikshme për këtë është se ju vendosni kaq shumë dashuri në një industri që është kaq e paqëndrueshme.

Të do kur je duke ecur mirë dhe nëse jo, thjesht je jashtë. Është vërtet e frikshme të largohem dhe të jetë sikur askush nuk po flet për mua, askujt nuk i intereson. Më duhet të hyj në mediat sociale dhe t’u kujtoj njerëzve që jam gjallë. Ndjehem sikur kam bërë shumë gjëra të vazhdueshme kur isha në grup.

Kujtojmë se Harry Styles ka zbuluar se ai nuk është ylli i rrokut që të gjithë mendojnë se është. Këngëtari sapo të mbarojnë shfaqjet e tij, ai pranon se në fakt është mjaft i mërzitshëm. Në vend që të festonte në prapaskenë, 28-vjeçari tha se nuk pi kurrë dhe shkon direkt në shtrat.