Celebrities Fashion

E keni imagjinuar ndonjëherë Katy Perry-n si një “Catwoman”?

Kjo është Katy Perry! Quajeni atë një nënprodukt të ringjalljes së vazhdueshme të ‘pop-punk’-ut ose thjesht të sezonit të të dashurës ‘goth’, edhe pse duket sikur mezi mund të ktheni kokën në këtë moment pa një nga personazhet e famshëm tuaj të preferuar që i nënshtrohet një ndryshimi krejtësisht të errët dhe të rrezikshëm. Dhe duket se e fundit që ka nxjerrë është një fletë nga libri i lojërave “haute goth”. Ajo vjen edhe natyrshëm, ka ardhur herë të tjera edhe me shumë stile lozonjare dhe mjaft të veçanta.

Përpara performancës së saj në mbrëmjen e “Saturday Night Live”, ku Perry shfaqet si e ftuara muzikore së bashku me Willem Dafoe, Perry ndau një foto në rrjetin e saj social Instagram të filmimit të promo-s për episodin e kësaj jave me një trup të zi të hollë e veshur krejtësisht me “Mugler”. Stiluar nga bashkëpunëtorja më e fundit e modës e Perry-t, Tatiana Waterford, pamja e saj u krahasua edhe me Morticia Adams përmes Catwoman-it, duke shfaqur një sërë detajesh të prera rreth trupit, mëngët e stilit smoking dhe një palë pantallona të përshtatura që shkonin deri tek fundi i kyçeve të këmbës. Pas kthimit të saj së fundmi në modelin e flokëve të zi të gjatë klasik që ajo mbante edhe gjatë viteve të saj si këngëtare në vitet e vona, ishte e rëndësishme për Katy Perry-n që të bënte një kthesë të këndshme.

Theksojmë gjithashtu se këngëtarja e “Teenage Dream” publikoi së fundmi De Soi, një linjë me aperitivë joalkoolikë të gazuar gati për t’u pirë. Sipërmarrja e re e Katy Perry-t ka të bëjë me argëtimin dhe të ndihesh mirë në të njëjtën kohë.

Në vitin e ri, këngëtarja nxorri në treg De Soi, një linjë me aperitivë të gazuar një pije joalkoolike me adaptogjenë natyralë. Për linjën e re, e cila doli zyrtarisht më 6 janar, Perry shpjegon pse ajo vazhdoi t’i bënte pijet joalkoolike.