Celebrities Gossip Showbiz

E pabesueshme/Shakira ka mallkuar ekipin e Spanjës pas ndarjes nga Pique!

Eleminimi shokues i Spanjës nga Kupa e Botës 2022 në Katar nga skuadra Marokut ka pasur pasoja në formën e një ndryshimi trajneri në kombëtaren spanjolle. Luis Enrique ia la postin Luis de la Fuente, në një ndryshim të ri. Megjithatë, askush nuk priste që Shakira të kishte ndonjë lidhje me të. Lexuesja e letrave tarot, Mhoni Vidente foli për eliminimin e Spanjës në Katar dhe fajësoi Shakirën, duke thënë se kolumbianja i “mallkoi” pas ndarjes nga Gerard Pique.  Vidente në emisionin e saj televiziv se:

Ai që funksionoi plotësisht ishte mallkimi i Shakirës, një mallkim që ajo i bëri ekipit spanjoll. Shakira, rituali për të cilin më pagove, funksionoi që të mos i bënin mirë.

Mhoni Vidente ka dhënë parashikimet e saj për Botërorin. Deri më sot, dhe me ndeshjet çerekfinale, favoritët vazhdojnë të jenë Franca si kampione në fuqi, dhe dy skuadrat e Amerikës së Jugut, Argjentina dhe Brazili, të njëjtat që ajo parashikoi të bënin një rrugë të gjatë në turne.

Disa nga parashikimet Mhoni i ka marrë drejt në këtë Botëror pasi tha se kombëtarja e Meksikës do të eliminohej në fazën e grupeve dhe kjo u realizua dhe foli edhe për largimin e Tata Martinos, e cila gjithashtu u realizua. Vizionet e Mhoni kanë ardhur edhe për jetën personale të Shakirës. Pas ndarjes nga Pique, fallxhori foli për partnerin e ri të kolumbianit dhe konfirmoi se ai do të ishte kolumbian, do të jetonte në Miami dhe do të ishte gjithashtu një sportist.