Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Emily Ratajkowski sapo na la të kuptonim se ajo dhe Harry Styles kanë më shumë se dy muaj që janë bashkë!

Që kur Emily Ratajkowski u pa duke u puthur me Harry Styles në Japoni, shumë media janë përpjekur të marrin më shumë informacion rreth kësaj romance të re të mundshme. Së fundmi supermodelja konfirmoi se në të vërtetë ka qenë në lidhje me këngëtarin për pjesën më të madhe të dy muajve të fundit. Nëse bëjmë llogaritjet si duhet, ajo në fakt filloi të dilte me Harry-n menjëherë pasi pati atë takimin e famshëm të Ditës së Shën Valentinit me komedianin Eric Andre. Para kësaj, Ratajkowski ishte parë edhe me komedianin Pete Davidson, por marrëdhënia e tyre ishte e rastësishme.

Por duket se Emily kishte dhënë detaje edhe për lidhjen e saj me Harry Styles, ajo e bëri këtë përmes podcast-it të saj dhe kjo ndodhi rreth dy javë përpara se Daily Mail të publikonte atë video të puthjeve të tyre në Tokio. Siç mësohet, Ratajkowski kishte kohë që ishte në një lidhje të hapur me këngëtarin dhe në të njëjtën kohë dilte edhe me meshkuj të tjerë. Ndërsa i gjithë pluhuri i ndarjes së këngëtares me Olivia Wilde u zbut, Emily ka bërë të vetën, por çifti u lidh në Tokio dhe ajo video u realizua.

Pavarësisht se nuk ia përmendi emrin, Emily Ratajkowski tha këtë në lidhje me dashurinë e saj më të fundit:

Sapo fillova të takohesha me dikë që mendoj se më pëlqen, kështu që është ndryshe. Unë isha sikur “Ai është disi i mrekullueshëm”. Por nëse do të kishit qenë duke folur me mua katër javë më parë, absolutisht. Unë do të shihja dikë dhe pastaj papritmas mënyra se si ai do të ecte do të ishte uf. Çfarë kërkoj nga një partner? Më pëlqen dikush që është shumë i pavarur. Mendoj, për mua, kjo është shumë e rëndësishme sepse kam një jetë të plotë. Shpresoj që takimi me dikë që ka më shumë nga jeta e tij do të parandalojë problemet që kam pasur më parë.