Celebrities Gossip Showbiz

Emocionuese/Adele surprizohet nga mësuesja e saj në koncert!

Adele është mësuar të befasojë fansat në koncertet e saj, por këtë herë ka qenë ajo që ka mbetur e shokuar. Këngëtarja e “Easy on Me” shpërtheu në lot pasi u ribashkua me mësuesen e saj të fillores gjatë koncertit të saj special. Duke iu përgjigjur pyetjes se nga kush ishte frymëzuar në jetën e saj, Adele përmendi mësuesen, zonjën McDonald. Ndër të tjera, ajo tha se:

Ajo ishte kaq e lezetshme, kaq tërheqëse dhe ajo me të vërtetë na bëri të kujdeseshim dhe ne e dinim se ajo kujdesej për ne dhe gjëra të tilla. Ajo ishte shumë e lezetshme, aq e afërt dhe e pëlqyeshme, saqë me të vërtetë prisja me padurim mësimet e mia në anglisht.

https://twitter.com/ITV/status/1462518771864805377?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1462518771864805377%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.cnn.com%2F2021%2F11%2F22%2Fentertainment%2Fadele-surprise-reunion-teacher-intl-scli-gbr%2Findex.html

Spektaktorja në skenë që i bëri pyetjen më pas e befasoi këngëtaren duke ftuar zonjën McDonald në skenë dhe dyshja u përqafuan, një moment që e bëri këngëtaren të shpërthejë në lot. Ndërkaq, Adele është përfolur së fundmi se është larguar nga një intervistë televizive prej 1 milion dollarësh, pasi një gazetar rrëfeu se nuk e kishte dëgjuar albumin e saj të ri.

Dhe ndërsa fansat kanë shijuar dhimbjen e mamasë së një gruaje të divorcuar në këngën “Easy On Me”, duket se gazetari i ‘Channel 7’, Matt Doran, nuk i kishte bërë detyrat e shtëpisë për pjesën tjetër. Prezantuesi i “Weekend Sunrise” tani është pezulluar nga drejtuesit e “Seven Network”, pasi me sa duket ka “ofenduar” Adele.

Rikujtojmë, se ish-bashkëshorti i këngëtares së njohur, Simon Konecki, ka reaguar vetëm pak ditë pas publikimit të albumit të ri të ish-bashkëshortes së tij, i titulluar “30”. Një burim ka treguar për ‘The Mirror” se pavarësisht se Simon nuk i pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes ai e dinte se Adele do e tregonte historinë e tyre.

Simonit nuk i pëlqen të jetë nën radar. Ai nuk merr pjesë në ngjarje të mëdha magjepsëse të Hollywood-it. Ai sigurisht që nuk e diskuton fare martesën e tij me njerëzit. Atij i është dashur të dorëzohet për faktin se ajo do të fliste. Ai i dinte rreziqet. Ata kanë një dinamikë familjare shumë moderne. Ata kanë qenë të bindur se çdo tension personal nuk duhet të vijë kurrë përpara asaj që është më e mira për Angelo-n.