Celebrities Gossip Sex Showbiz

Fanse ‘hot’ e Messit, pornostarja rrezikon përjashtimin nga “Instagrami” për shkak të…

Nuk janë të pakta rastet kur modele apo aktore të filmave për të rritur, shprehin pëlqimet e tyre në botën e futbollit. Ylli i “Onlyfans”, Jus Lopez, ka marrë një vëmendje të madhe nga mediat sportive një vit më parë gjatë Botërorit të Katarit, me bukuroshen 30-vjeçare që tregoi se ishte një nga mbështetëset më të zjarrta të Leo Mesit. Argjentinasja është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, e cila nuk nguron të postojë foto të nxehta të saj.Por së fundmi, postimet e Lopezit kanë pasur në pamje të parë të pasmet e saj bombastike, duke shkuar në limitet e “Instagramit” dhe duke rrezikuar përjashtimin nga kjo platformë, gjë që duket se nuk e ndal aspak seks bombën e filmave për të rritur.

Nga ana tjetër ylli argjentinas, Lionel Messi është në qëndër të mediave dhe portaleve pas lajmit se PSG ka kryer një operacion të dyshimtë për të siguruar që çmimi më i lartë individual në botë të përfundonte në duart e argjentinasit duke penalizuar sulmuesin polak Robert Levandovski. Policia franceze po heton Topin e Artë të fituar nga Lionel Messi, në vitin 2021. Bëhet fjale për topin e shtatë të artë të fituar nga kampioni argjentinas. Sipas hetuesve, PSG ka kryer një operacion të dyshimtë për të siguruar që çmimi më i lartë individual në botë të përfundonte në duart e argjentinasit pas nënshkrimit me parizienët.