Celebrities Gossip Showbiz

Ishte me një mashkull në një udhëtim? Roza Lati tregon lajmet e fundit nga jeta e saj!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip”  fituese u shpall Egla Ceno.

Roza sapo doli nga shtëpia e BBV menjëherë u largua në një udhëtim jashtë vendit. Gazetari e ka “ngacmuar” duke i thënë se disa burime kanë thënë se atë e shoqëroi në udhëtim një mashkull. Ndërsa Roza këtë gjë e mohon duke qeshur dhe ka rrëfyer se ka qenë me shoqen e saj.

Ronaldo Sharka: Ne kemi disa informatorë në “E Diell” që ti ishte me një mashkull në një udhëtim.

Roza Lati: UOU ia keni bërë shumë qejfin Ritës me këtë informacion, shpresoj që të kënaqet. Unë isha me një shoqe, me Klaudian dhe fotot e Vienës do i postoj nga e hëna ose e marta. E di që ti, të gjithë bashkë me Ritën doni shumë që të isha me ndonjë mashkull, por më vjen keq që do ju zhgënjej sërish, jo.

Françeska Murati ka qenë ish-banorja më e komnetuar për veshjet e saj brenda shtëpisë. Për shkak të veshjeve luksoze dhe të shtrenjta  është aluduar se bashkëshorti i saj mund të merret me punë ilegale në Angli. Ajo ishte së fundmi e ftuar në “E Diell”, ku ka sqaruar një herë e mirë se burri i saj ka një biznes ku punojnë të dy dhe se vetë ajo ka pasur të ardhura mjaft të mira sepse ka punuar në disa kompani shumë të mëdha të Anglisë, në fushën e financës.