Celebrities Gossip Showbiz

Jason Momoa bën striptizëm gjatë intervistës!

Jason Momoa, u zhvesh në një Malo tradicionale Havajane ndërsa shfaqej në Jimmy Kimmel Live! te mërkurën. Prezantuesi 54-vjeçar po pyeste 43-vjeçarin e lindur në Honolulu, të rritur në Iowa për veshjen që kishte veshur gjatë peshkimit në det të thellë më 23 tetor.

“Kjo është një Malo tradicionale, është ajo që veshin Havaianët,” shpjegoi Jason.

Unë jam duke bërë një shfaqje. Unë jam krijues, shkrimtar, regjisor, producent dhe aktor në këtë serial të Apple të quajtur “Chief of War” dhe është i gjithë Hawaii i viteve 1780, 1790. Kjo është ajo që unë vesh çdo ditë dhe sapo po bëhesha gati për rolin sepse më pëlqen të futem në karakter.

Kur Jimmy e pyeti Momoan nëse një Malo është e rehatshme, ai u përgjigj:

Oh zot, po! Në fakt nuk më pëlqen të vesh më rroba. Unë jam në të çdo ditë. E vesh gjatë gjithë kohës.

Ai u ngrit më pas dhe filloi të hiqte ngadalë xhaketën e tij me livandë dhe pizhamet e mëndafshta ngjyrë vjollce. Jason tregoi fizikun e tij muskuloz ndërsa ngadalë kthehej për të zbuluar pamjen e tij të zhveshur.

Momoa ishte në emision duke promovuar rolin e tij si i jashtëligjshëm Flip i çuditshëm në filmin fantazi të Francis Lawrence me buxhet 150 milion dollarë, Slumberland, i cili del në kinematë amerikane këtë të premte përpara se të transmetohet më 18 nëntor në Netflix.