Celebrities Gossip Love & Sex

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck përsëri bashkë?!

Aktorja, këngëtarja dhe kërcimtarja Jennifer Lopez së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes, jo vetëm për artin që bën, por edhe për historitë e saj të dashurisë. Me sa duket, Jennifer është përsëri në një lidhje dashurie me aktorin, tekstshkruesin dhe regjizorin Ben Affleck.

Çifti u fejua në vitin 2002, por në 2004 i dhanë fund romancës së tyre. Ndërkohë, Jennifer është parë së fundmi në shoqërinë e Ben, 17 vite pas ndarjes.

Madje, dyshja shihet për herë të dytë bashkë, këtë fundjavë. Ata u shoqëruan me njëri-tjetrin duke shijuar një udhëtim të mrekullueshëm për në resortin e Ben. Në foto, shihet Jennifer dhe Ben tepër të qetë dhe të relaksuar.

Duket se Jennifer po e përballon kohën e vështire pas ndarjes nga Alex Rodriguez . Madje ish-i fejuari i saj, Ben Affleck po e ndihmon më së miri ta kalojë atë.