Celebrities Gossip Showbiz

Ka kimi mes tyre, Tom Cruise është jashtëzakonisht i interesuar për Shakira-n!

Tom Cruise është i interesuar për Shakirën, pasi yjet u panë në Miami fundjavën e kaluar në Çmimin e Madh të Formula 1 në Miami. Një burim i brendshëm i tha Page Six të martën se aktori 60-vjeçar është jashtëzakonisht i interesuar të ndjekë këngëtaren kolumbiane, 46 vjeç, pasi ka kimi mes tyre.

Këngëtarja e Amerikës së Jugut, emri i plotë i së cilës është Shakira Isabel Mebarak Ripoll, u nda nga Gerard Piqué, 36 vjeç, verën e kaluar mes akuzave se ai e kishte tradhtuar me gruan me të cilën u lidh pas ndarjes, Clara Chia Marti, 24 vjeç. Këngëtares së “Hips Don’t Lie” i duhet një jastëk i butë që të bjerë mbi të, dhe ky mund të jetë Tom”, tha burimi për yllin e Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One, duke e përshkruar atë si ‘një djalë me pamje të bukur dhe të talentuar.’

Veterani i Hollivudit i dërgoi lule artistes pasi ata kaluan rrugët në ngjarjen e garave automobilistike në Florida të Jugut të dielën, raportoi burimi. Dyshja u panë duke biseduar në rrjetin fillestar të garës dhe në një suitë private mikpritjeje. Shakira është nënë e fëmijëve Milan, 10 vjeç dhe Sasha, tetë vjeç, me Piquen pas romancës së tyre 12-vjeçare. Cruise është baba i tre fëmijëve: Isabella, 30, dhe Connor, 28, me ish-bashkëshorten Nicole Kidman dhe Suri, 17 vjeç, me ish-bashkëshorten Katie Holmes.

Cruise ishte në titujt kryesorë këtë fundjavë pasi u shpall fitues për performancën më të mirë në një film për Top Gun: Maverick në MTV Movie Awards të së dielës. Ai u nominua kundër Austin Butler (Elvis), Florence Pugh (Mos u shqetëso Darling), KeKe Palmer (Jo) dhe Michael B. Jordan (Creed III). Cruise tregoi mjeshtërinë e tij ndërsa mbajti fjalimin e pranimit nga ajri në një avion.