Celebrities Magazine Showbiz

Kendall Jenner i përgjigjet kritikave pas pretendimeve se ajo ka edituar fotot e fundit me bikini!

Kendall Jenner ka mohuar pretendimet se ajo ka fotoshopuar një foto të fundit me bikini pasi fansat e thirrën yllin për madhësinë e dorës së saj. Megjithatë, modelja 27-vjeçare ka thënë se thjesht ka duar të gjata. Duke u futur në Instagram Live me shoqen e saj më të mirë Hailey Bieber, Kendall tregoi duart e saj. Duke filluar klipin, Hailey, tha:

Ne jemi ulur këtu duke analizuar… shiko sa e çuditshme duket normalisht dora e saj. Kjo është drejtpërdrejt. Pamjet e drejtpërdrejta të dorës.

Ylli i realitetit nxitoi ta kthente me shaka duke u shprehur se është një çmenduri. Hailey më pas komentoi se Kendall ka pasur gjithmonë duar dhe gishta të gjatë, por tha se përdoruesit e mediave sociale thjesht nuk e kishin kuptuar këtë fakt deri më tani. Në fillim të javës, fansat kishin kritikuar yllin për paraqitjen për të redaktuar imazhin e saj. Modelja brune këmbëgjatë i ka trajtuar ndjekësit e saj në Instagram me një sërë fotosh të saj, duke përfshirë një seri fotosh të saj me bikini të zeza të pakta.

Ajo dukej mahnitëse me rrobat e banjës që kishte veshur teksa u përkul në majë të gishtave me trupin e saj të kthyer drejt peizazhit mahnitës bregdetar përpara saj, ndërsa shikonte kamerën. Por pavarësisht se fundi i fotos ishte i dukshëm, fansat u fokusuan tek dora e saj e gjatë teksa debatonin nëse imazhi ishte fotoshopuar për shkak të gishtave të saj shumë të gjatë.

Megjithatë, të martën, fansat lavdëruan Khloe Kardashian për ndarjen në dukje të fotove me një sasi minimale të editimit. 38-vjeçarja ndau një sërë fotosh të marra nga motra Kendall teksa pozonte përballë një muri me bikini gri të dobët. Një fans tha:

Po! Një Kardashian me celulit! Më pëlqen ky version më natyral i yti Koko! Më pëlqen që kjo është e papërpunuar dhe tregon se ajo ka një strukturë dhe celulit! Është gjithmonë freskuese kur të famshëm nuk i modifikojnë shumë fotot e tyre.