Celebrities Gossip Showbiz

Kim Kardashian surprizon, ylli i “KUWTK” shfaqet tërësisht natyrale!

Kim Kardashian është ekspozuar në një seri fotosh të reja të pafiltruara që japin një pasqyrë të rutinës së saj të mëngjesit për episodin e gjashtë të Hulu “The Kardashians”. Është raportuar se motra e saj, Khloe Kardashian, është ende në proces të ndërtimit të një shtëpie të re, kështu që Kim i ka lejuar Khloe dhe Tristan Thompson të përdorin palestrën e saj në mënyrë që të mund të ushtrohen ende.

Kim u filmua duke shkuar për t’i parë pranë palestrës me një veshje mjaft të pazakontë, pasi ajo u fotografua me një veshje të madhe të bardhë të fryrë dhe gjithashtu ishte krejtësisht pa make-up.

Fotot e rralla të saj krejtësisht natyrale besohet se janë marrë teksa kamerat treguan pamjen e parë të shtëpisë së Kim, ku ajo dukej e rastësishme dhe e rehatshme me flokët e lidhur në bisht. Kim nuk e ka ekspozuar kurrë rutinën e saj të plotë të mëngjesit.

Skena ofroi një vështrim të rrallë të asaj se si duket ylli plotësisht i pafiltruar dhe me fytyrë pa grim. Ajo zbulon pamjen e saj natyrale kur bashkohet me Khloe dhe Tristan në palestër së bashku me fëmijët e saj më të vegjël, Psalm dhe Chicago. Kanye West gjithashtu shfaqet në skenë ndërsa mbërriti për të marrë fëmijët për t’i çuar në shkollë.