Celebrities Gossip Showbiz

Khloe Kardashian kritikohet ashpër nga fansat… Po këtë herë, çfarë bëri ylli i “KUWTK”?!

Khloe Kardashian është kritikuar për shkak se ka pasur një “garazh parkimi” për makinat lodër dhe skuterët e vajzës True. Ylli 37-vjeçar i “KUWTK” shpesh e nxjerr në pah pasurinë e saj me udhëtime luksoze dhe festa ekstravagante. Ndërkohë, në një klip të ri nga “Keeping Up With The Kardashians”, fansat kanë vënë në dukje se si vajza e saj 4-vjeçare ka nevojë për garazhin e saj për automjetet e saj lodrash. Në klipin e rishfaqur të postuar në TikTok, themeluesja e “Good American” dëgjohet duke thënë:

Ky është një bollëk automobilash True. Kjo është pak e keqe. Thjesht nuk e di… si ta bëj të duket më bukur.

Gratë më pas shihen duke lëvizur automjetet, duke vendosur disa shirit dhe gjithashtu duke shtuar një numër kone për ta bërë “garazhin” të duket më i rregullt. Pas kthimit të Khloe në garazh, sapo puna përfundoi, ajo bërtiti:

Oh Zot!

Videoja u shfaq më pas për të treguar të gjitha makinat secila në vendin e tyre të parkimit të bërë me shirit. Skuterët e True ishin të rreshtuar pas murit. Fansat që shikonin klipin nuk u mahnitën se sa makina zotëronte vogëlushja dhe i bënë të njohura ndjenjat e tyre në platformën e mediave sociale. Një fans shkroi:

E di që kanë para, por pse kaq shumë makina. Ndoshta disa, por kjo është çmenduri.

Një tjetër ra dakord, duke thënë:

Problemet e njerëzve të pasur.