Celebrities Gossip Showbiz

Pete Davidson ka ndryshuar sjelljen e Kim Kardashian?!

Fansat e Kim Kardashian besojnë se ajo ndryshoi zërin e saj për të tingëlluar njësoj si i dashuri i saj Pete Davidson. Në një episod të fundit të The Kardashians, ylli i modës po fliste me nënën Kris Jenner dhe miqtë e ngushtë Simon Huck dhe Phil Riportella për martesën e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker.

Kim, e cila ka lindur në Los Anxhelos dhe e ka kaluar tërë jetën në qytet, dukej se kishte një theks të Staten Island, i ngjashëm me atë të të dashurit të saj, teksa bënte shaka. Gjatë klipit në episodin e katërt të serialit Hulu, Kim tha:

Ne tashmë e dinim që ata po përpiqeshin për një fëmijë. Për mua, me një fëmijë ju keni ngecur për gjithë jetën. Martesat vijnë dhe shkojnë. Pa ofendim djema.

Në Reddit, një fans shkroi:

Kjo është kaq e sinqertë. Pyes veten nëse ajo ka qenë gjithmonë e tillë dhe maska ​​po i rrëshqet, apo ajo po ndryshon personalitetin e saj për t’u përshtatur me Pete.

Një përdorues tjetër tha:

Më pëlqen ky version i saj, ajo duket më komode.

Kujtojmë se Kim dhe komediani Pete janë bashkë që nga tetori i vitit të shkuar pas prishjes së martesës së saj me Kanye West.