Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

“Kush është ajo femër që s’ka bërë ‘namin’ pas një zënke?”, Melisa dhe Andi ribashkohen!

Duket se dramat në lidhjen e Melisës dhe Andit nuk kanë të ndalur. Pak pasi Melisa bëri “namin” në rrjete sociale, ku tregoi se i kishte dhënë fund lidhjes së saj, ish- konkurrentja e “Për’puthen” është ribashkuar sërish. Ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi të Andit dhe krahas saj shkruan:

Hë me mo se kush është ajo femër që s’ka bërë ‘namin’ pas një zënke. Ndjesë, por jemi bashkë përgjithmonë.

Kjo story është ripostuar nga Andi, i cili shkruan:

Çdo lidhje ka ulje ngritjet e veta, thjesht uroj mbas këtyre të këqijave të kemi vetëm të mira.

Muajin e kaluar, u përfol për një ndarje të mundshme mes Melisës dhe Andit dhe sërish shkaktari ishte një postim i Melisës në Instagram. Asokohe, thashethemet që qarkulluan nuk ishin të vërteta dhe Melisa reagoi ashpër në rrjete sociale.