Celebrities Gossip Showbiz

Largohet nga Shqipëria, ja arsyeja e rikthimit të Jori Dellit në Itali!

Jori Delli ka qenë padiskutim një nga personazhet më të përfolur të ‘BBV 2’ edhe pse qëndrimi i saj si banore në shtëpinë më të famshme në Shqipëri zgjati shumë pak. Jo vetëm për hiret e saj trupore, por dhe për lojën gjatë pjesëmarrjes së saj në spektakël, bukuroshja arriti të bëhet kryefjalë e mediave. Jo vetëm brenda shtëpisë së ‘BBV’, por dhe jashtë saj u përfol mjaft.

Edhe pse disa muaj më parë Jori u zhvendos për të jetuar në Shqipëri, tashmë pak kohë pas lidhjes me të dashurin e saj, reperin italian Fred De Palma, Jori ka treguar se përsëri është zhvendosur në Itali për të bashkëjetuar me reperin. Këto ditë Jori ka treguar disa foto, e cila duket se ende nuk janë sistemuar totalisht në shtëpinë e re.

Pas përfundimit të “BBV2” ish-banorët kanë vazhduar jetën e tyre me projekte të reja që u janë afruan pas daljes nga shtëpia. Mes miqësive të krijuara në shtëpi shumë pak kanë rezistuar edhe jashtë. Së fundmi dy nga ish-banoret Efi Dhedhes dhe Jori Delli kanë darkuar me njëra-tjetrën pas kaq shumë muajsh dhe këtë na e kanë treguar me një postim në Instastory me një foto së bashku