Celebrities Gossip Showbiz

“Luani që kishte humbur…”, Luiz Ejlli merr vëmendjen e të gjithëve me postimin e fundit!

Luiz Ejlli së fundmi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Frymë”. Këngë erdhi si surprizë për të gjithë fansat e artistit. Luizi dhe Kiara kanë konfirmuar me videoklipin mjaft të ëmbël se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti do të sjellë në jetë një vajzë dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

Së fundmi me anë të disa postimeve Luizi dhe Kiara kanë treguar se kanë udhëtuar jashtë Shqipërisë, por nuk e kanë zbuluar destinacionin. E ditën e sotme me anë të një video duke ecur në borë, Luizi ka treguar se ndodhen në një nga malet e Zvicrës e jo vetëm kaq, pasi ka marrë vëmendjen me shkrimin:

Luani që kishte humbur në Itali, tani ndodhet në Zvicër

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Mes shumë uimeve nga pesonazhet publikë janë vënë re edhe personazhet të cilët nuk kishin marrëdhënie të mirë me çiftin. Nga ana e Olta Gixharit nuk u pa asnjë urim dhe të gjithë janë shumë kuriozë të dinë nëse ka pasur një urim në privat. Së fundmi në një ‘Ask’ Olta është pyetur për këtë dhe jo vetëm që ka pasur një urim nga ana e saj, por ka treguar edhe mesazhin që i ka dërguar në privat Kiarës.