Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë!

Për Marina Vjollcën u përfol shumë se është në pritje të ëmbël. Vetëm pak kohë më parë, ajo konfirmoi shtatzëninë e saj. Me anë të disa fotografive shumë të ëmbla, prezantuesja zbuloi se pret të bëhet nënë për herë të parë.

E pikërisht vetëm pak më parë, prezantuesja bukuroshe dhe reperi Getoar Selimi janë bërë prindër të një vajze. Ky lajm është i konfirmuar nga burime të brendshme për TAR. Deri më tani as çifti dhe as Luana nuk kanë nxjerrë asnjë fotografi lidhur me këtë ngjarje kaq të lumtur për familjen.

Ne i urojmë Marinës dhe Getoarit jetë të gjatë për vogëlushen e tyre!

Ende nuk dihet emri i vajzës, por shpresojmë nga momenti në moment që çifti ta bëjë publik.

Ndërkohë, rikujtojmë se ditën e djeshme Marina dhe Luana ndan disa foto shumë të ëmbla së bashku, teksa kjo e fundit u shfaq duke prekur barkun e rrumbullakosur të Marinës. Prezantuesja bukuroshe tregoi se ishte shumë e emocionuar për ardhjen në jetë të mbesës së saj.