Celebrities Gossip Showbiz

Me duar të kapura në Paris, Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz gjithmonë bashkë!

Ata kanë qenë në qendër të thashethemeve për një grindje të familjes Beckham. Por Brooklyn Beckham dhe gruaja e tij Nicola Peltz e lanë dramën e tyre të fundit ndërsa ecnin dorë për dore duke u larguar nga Balmain në Paris të hënën.

Djali i David dhe Victoria Beckham, 23 vjeç, dukej i dashuruar teksa buzëqeshte para kamerave ndërsa ecte në shi me gruan e tij mahnitëse Nicola, 27 vjeç. Nicola shkëlqente me një xhaketë leopardi, të cilën e veshi mbi një bluzë të zezë dhe një fund.

Bukuroshja brune u fsheh pas një palë syze dielli të errëta dhe i mbante gjërat e saj në një çantë elegante të zezë mbi supe. Brooklyn dhe Nicola ishin krah për krah ndërsa përgatiteshin për shfaqjen e modës Balmain në Francë.

Shfaqja e dyshes vjen pasi Nicola pohoi se vjehrra e saj Victoria Beckham e trishtoi atë pasi i ofroi të dizajnonte fustanin e saj të nusërisë. Burimet zbulojnë se Victoria i hodhi poshtë planet e nuses kur ajo tha se studioja e saj nuk mund ta bënte në të vërtetë fustanin.

Burimet kanë thënë se modelja, 27 vjeçe, po shtyn një ‘rrëfim të rremë’, duke e lënë Victorian ‘të hutuar’ se pse ajo vazhdon të ndezë thashethemet për një grindje në vend që t’i mbyllë ato.