Celebrities Gossip Showbiz

Më festive se kurrë, Kourtney Kardashian tërheq vëmendjen me look-un e saj!

Kourtney Kardashian ndau disa foto romantike të udhëtimit të saj të pushimeve në Disneyland me të fejuarin e saj Travis Barker një ditë më parë. Por, ajo qëndroi më afër shtëpisë të premten teksa zbuloi disa nga dekorimet e saj fituese të festave. Themeluesja 42-vjeçare e “Poosh” gjithashtu shfaqi këmbët e saj mahnitëse të tonifikuara në poza të zjarrta në një video të shkurtër të postuar në Instagram.

Kourtney dukej lozonjare me një bluzë të ndezur jeshile të errët me lesh ngjyrë kafe në fund të mëngëve të saj. Ajo e kombinoi atë me një fund blu që i nxirrte në pah këmbët e saj, të cilat ishin të mbuluara me rrjeta të bardha të zbukuruara me teminat e shkëlqyeshme. Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” mbante një palë taka të larta me platformë të kuqe, të cilat i lidheshin me kyçet e këmbës.

Ajo përshtati buzëkuqin e saj të kuq me këpucët e saj. Kourtney hapi klipin e saj, i cili u përcjell me fragmente të shkurtra të melodive klasike të Krishtlindjeve, duke u drejtuar drejt kamerës me vetëm këmbët e saj të holla në kornizë. Ajo tregoi se shtëpia e saj luksoze ishte e mbushur me pemë gjigante të Krishtlindjeve që pothuajse arrinin në tavan dhe ishin të lidhura me drita të bardha dhe zbukurime të kuqe.

Kujtojmë, se në fillim të muajit, ylli i “Keeping Up With The Kardashian”, Kourtney, shijoi shumë pushimet me Travis Barker dhe familjen e tij. Ajo postoi në profilin e saj në Instagram, një fotografi ku ndan një puthje romantike me të fejuarin Travis Barker, ndërsa dyshja ndodhen në një ‘jakuzzi’.