Celebrities Gossip Showbiz

Më në fund! Khloe Kardashian zbulon fytyrën e vogëlushit të saj…

Khloé Kardashian ka treguar fizikun e saj mbresëlënës në fotot magjepsëse festash me dy fëmijët e saj në krah të hënën. Sipërmarrësja 38-vjeçare ka veshur një fustan të gjatë sateni të kuq me një të çarë deri në kofshë dhe i ka shkruar postimit, “Gëzuar Krishtlindjet”.

Bukuroshja i vendosi flokët mbrapa në një topuz elegant me balluke të shtrira anash. Ylli i realitetit televiziv dhe manjatja e xhinseve kombinoi taka me diamante rreth kyçeve të saj dhe një gjerdan me shkëlqim diamanti për të aksesuar pamjen luksoze festive.

Vajza e saj True, tashmë katërvjeçare, i përshtatej nënës së saj me një fustan të kuq dhe mbante një hark në flokët e saj kaçurrela. Duke u dhënë fansave një shikim të parë në fytyrën e djalit të saj, treshja e lumtur pozoi përpara një peme të madhe Krishtlindjesh prej argjendi dhe ari.

Emri i djalit të Khloé me ish-Tristan Thompson, 31 vjeç, ende nuk është zbuluar dhe imazhi i fëmijës së vogël që shikon nënën e tij me një rrobë të zezë me çorape të zeza është hera e parë që fytyra e tij shfaqet pjesërisht.

Djali i Kardashian lindi në korrik të këtij viti, ndërsa ajo filmoi sezonin e dytë të spektaklit hit të familjes së saj në Hulu, The Kardashians, gjatë së cilës Khloe u trondit kur mësoi se Tristan ishte gjithashtu baba i një fëmije me një grua tjetër.