Celebrities Gossip Showbiz

Meghan Markle nis një shëtitje sekrete në Dusseldorf pasi u shfaq në Invictus Games!

Meghan Markle duket se ka eksploruar më shumë në Dusseldorf, Gjermani sesa pritej, pasi ajo u pa në një shëtitje sekrete në një qendër strehimi për vajza dhe gra që jetojnë në rrugë. Fotot e Dukeshës së Sussex u ngarkuan në Instagram ndërsa ajo vizitoi TrebeCafé, një burim për mbështetje, këshilla, paqe dhe mbrojtje.

Ajo kishte veshur një bluzë gri të thurur të kombinuar me pantallona gri të ngjashme për daljen dhe pozoi me një specialist psikologjie përpara se të shihej duke ndërvepruar me vajzat e reja në qendër. Fansat iu drejtuan komenteve të postimit në Instagram për të lavdëruar punën e Meghan jashtë paraqitjeve të saj të planifikuara në Lojërat Invictus. Njëri shkroi:

Meghan gjithmonë i mbështet gratë dhe vajzat.

Kjo vjen pasi Meghan dhe bashkëshorti i saj Princi Harry vendosën një front të bashkuar në Lojërat Invictus javën e kaluar. Së fundmi ata janë parë në tribunat e finales së volejbollit, duke pirë birra së bashku. Meghan qëndroi në krah të Harry-t teksa festonte ditëlindjen.

Çifti u emocionua diku tjetër teksa përshëndetën garuesit e basketbollit me rrota dhe i uruan për triumfin e tyre. Dukesha e Sussex-it u fotografua duke përqafuar ekipin amerikan, ndërsa bashkëshorti i saj u ofroi fjalë inkurajimi lojtarëve.