Celebrities Gossip Showbiz

Merr kërcënime me vdekje, Krist Aliaj ka një mesazh për të gjithë!

Pas përfundimit të eksperiencës së tij në ‘Big Brother VIP’ ku arriti të shkojë në finale dhe të përballet ‘kokë më kokë’ me Luizin, Krist Aliaj nuk i ka munguar ndjekësve të tij pasi menjëherë u shfaq me një projekt të ri televiziv. Bëhet fjalë për ‘She’s On Top’, spektakël i cili sapo ka përfunduar dhe Kristi ishte pjesë e jurisë profesioniste që gjykonte vajzat.

Së fundmi ka qënë Kristi Dragot Aliaj, ai është është kërcënuar me vdekje nga një përdoues i “Instagramit”. “Kështu do të të vrasin edhe ty, do të ngatërrojnë për qen“, shkruan komentuesi, i cili sigurisht është pa identitet. Këtë Kristi e ka ripostuar në Instastory dhe i ka kthyer një përgjigje atij dhe çdo personi tjetër që i bën të tilla komente.

Ka mënyra më të mira për të demotivuar njerëzit,  kërcënimet me vdekje janë thjeshtë një përpjekje e dëshpëruar për vëmendje. Me respekt tullaci juaj.

Kristi ka qenë i ftuar tek “Shqipëria Live” me Erjona Rusin dhe Arjon Muçën, ku ka treguar më shumë rreth projekteve dhe lidhjes së tij të re. E ndërsa ka folur për lidhjen e re dhe se ka takuar prindërit e saj, u rikujtua fakti që Kristi ka takuar Sabianin, babin e Keisit në kohën kur kishin lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBV2”, të cilën Kristi e konsideron ‘traumën’ e tij