Celebrities Gossip Showbiz

Motrat Kardashian ‘nuk i ndahen’ photoshop-it! Khloe akuzohet nga fansat…

Khloe Kardashian shkroi në Twitter të martën për të mohuar se ajo ishte personi që postoi një imazh të saj të edituar keq më herët gjatë ditës. Ylli i realitetit televiziv, 38, u duk se fajësoi ekipin e saj, duke shkruar: “Kurrë nuk e kam postuar këtë foto. Ndoshta ekipi im e bëri, por unë nuk e bëra. Gjithashtu dua të them… Vijat e përkulura në pjesën e pasme lol ju lutem.”

Llogaria në Instagram @problematicfame nuk e besoi Khloé në Stories në Instagram, duke pretenduar se ajo po gënjente në mohimet e saj.

Ky nivel i gënjeshtrës është i çmendur. Shpresoj që ajo të jetë mirë sepse kjo nuk është normale.

Llogaria shtoi se ylli i realitetit ishte frikësuar nga fotografitë e paedituara/të pafiltruara dhe kishte kërcënuar të padiste këdo që postonte një foto të saj të paredaktuar. Ata shtuan se shpresonin që ajo të merrte ndihmë për këtë dhe pretenduan se ishin kërcënuar më parë me një padi nga ekipi i yllit të Kardashians.

Kjo nuk është hera e parë që motrat Kardashian-Jenner akuzohen për photoshop. Kim Kardashian është ‘mbretëresha’ e dështimeve të photoshop-it me fansat që e kanë identifikuar shumë herë që diçka nuk shkon në fotot e saj.