Celebrities Gossip Showbiz Sport

Mourinho ‘lë’ futbollin dhe i bashkohet muzikës rap, shfaqet ‘gang’ në klipin e ri të Stormzy! (Video)

Shumë janë befasuar ditën e sotme, teksa kanë hyrë për të dëgjuar këngën e re të reperit britanik Stormzy. Kjo pasi në videoklip kanë parë edhe Jose Mourinho-n, trajnerin e ekpit të Romës, i cili njihet për bëmat e tij.

Jose Mourinho, ose siç njihet ndryshe ‘special 1’, ka një pjesë të konsiderueshme në këngën “Mel made me do it”.

Videoklipi është publikuar zyrtarisht në rrjetin social “Youtube” në orët e vona të mbrëmjes dhe aktualisht numëron mbi 1.2 milionë shikime në mbarë botën.