Celebrities Gossip Showbiz

Ndër futbollistat e kombëtares shqiptare, Luiz Ejlli duket se na tregoi të preferuarin!

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy ish banorë të Big Brother Vip 2, ku Luizi u shpall dhe fituesi i edicionit të dytë. Ata gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri nisën një romancë e cila vazhdon dhe jashtë. Çifti duket mjaft i lumtur krah njëri-tjetrit, duke ndarë për ndjekësit e tyre momente shumë të lumtura nga jeta e tyre.

Mbrëmjen e së enjtes pritet të luhet ndeshja e shumëpritur nga të gjithë shqiptarët, Shqipëri – Çeki, në kuadër të kualifikimeve të EURO 2024. E nuk ka munguar një postim nga ana e Luizit për mbështetje ndaj skuadrës së futbollistëve të kombëtares shqiptare, ku dhe ka treguar se e ka një të preferuar dhe ai është Armando Broja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)