Celebrities Gossip Showbiz

Në postimin e fundit të Irina Shayk në Instagram të gjithë vëmendjen e merr Cristiano Ronaldo në komente!

Irina Shayk ishte në lidhje me Cristiano Ronaldon për pesë vjet nga viti 2010 deri në vitin 2015 dhe pavarësisht se ka kaluar gati një dekadë nga kjo lidhje, ajo ende nuk mund t’u shpëtojë fansave të yllit të futbollit, siç dëshmohet nga pjesa e komenteve të saj në Instagram. Shayk, së fundmi ka filluar që të takohet me qendërmbrojtësin e NFL, Tom Brady dhe tani të gjithë mbështetësit e CR7 po vërshojnë në llogarinë e saj me foto, video dhe meme të Ronaldos. Ata përdorin edhe imazhet e gruas së tij, Georgina Rodriguez, për të mërzitur modelen.

Supermodelja nuk duket e surprizuar nga sulmi i madh në komente që kanë lidhje me futbollistin e njohur. Ajo u bë e njohur për lidhjen me të, por vazhdoi të kishte një fëmijë me aktorin Bradley Cooper. Shayk dhe Cooper u ndanë pas katër vitesh lidhje. Fansat e tij, megjithatë, nuk po i zënë pritë llogarisë së saj në rrjetet sociale me meme nga “The Hangover”. Postimi i saj më i fundit teksa shfaqet në një fushë tenisi është një nga seksionet e komenteve më të mbushura me CR7, por praktika për ta bërë këtë filloi që kur ajo u pa për herë të parë me Brady.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irina shayk (@irinashayk)

Brady, u divorcua nga supermodelja Gisele Bundchen në fund të vitit të kaluar dhe më në fund u shaq te Shayk. Thuhet se Shayk ka bërë të pamundurën për të mbajtur të fshehtë lidhjen me Brady, megjithëse së fundmi ata u panë së bashku në Londër. Çifti kaloi 48 orë të mbyllur në një dhomë hoteli dhe u largua veçmas. Asnjëra palë nuk i ka mohuar apo konfirmuar ende thashethemet për romancë.