Celebrities Gossip Showbiz

Një tjetër surprizë nga Luiz Ejlli, ja për çfarë bëhet fjalë!

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy ish banorë të Big Brother Vip 2, ku Luizi u shpall dhe fituesi i edicionit të dytë. Ata gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri nisën një romancë e cila vazhdon dhe jashtë. Çifti duket mjaft i lumtur krah njëri-tjetrit, duke ndarë për ndjekësit e tyre momente shumë të lumtura nga jeta e tyre.

Pas daljes nga “BBV2” Luizi ka publikuar disa këngë të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku e së fundmi ka qenë coveri i këngës “Can’t help falling in love” nga Elvis Presley. E vetëm pak më parë Luizi ka postuar një video, ku duket në një studio muzikore duke regjistruar këngën e tij të re. Nuk dihet nëse do të na surprizojë me ndonjë bashkëpunim apo do të jetë përsëri një këngë solo.

Së fundmi Luizi ka publikuar një cover të  “Can’t help falling in love” nga Elvis Presley. E dihet se si në çdo projekt të tij edhe këtu nuk mund të mungonte suporti i Kiarës, e cila e ka ripostuar këngën në Instastory ka e ka konsideruar zërin e Luizit më të bukurin në botë.