Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Design

Njerëzit që e kanë shndërruar shtëpinë e tyre si të ishin magjistarë…

Shtëpitë tona janë vendi ku ne ndajmë kohë me miqtë tanë, familjen dhe njeriun e zemrës. Kërkimet tregojnë se “73% e njerëzve që janë të kënaqur me shtëpinë e tyre janë gjithashtu të lumtur në përgjithësi”.

Por nëse doni të jeni të lumtur, ja çfarë duhet të largoni menjëherë nga dhoma e gjumit. Ah, dhe nëse jeni duke dekoruar shtëpinë tuaj ose po prisni ta bëni për pak kohë, së fundmi është bërë e ditur se stili japonez për dekorimin e brendshëm do të jetë shumë i popullarizuar këtë vit.

Jemi në prag të pranverës dhe shumë familje po planifikojnë të lyejnë muret e shtëpisë. Sidomos kur arredimi është përcaktuar, fokusi është në ngjyrën e mureve. Ngjyrat e mureve të shtëpisë nuk janë thjesht nuanca, por ato ndikojnë apo plotësojnë stilin tuaj personal për të dekoruar dhe dizajnuar ambientet e brendshme të shtëpisë.

Njerëzit e mëposhtëm e kanë çuar dekorin e shtëpisë në një tjetër nivel.

Ja një koleksion shtëpish super të lezetshme:

Frymëzimi i gardërobës nga “The Chronicles of Narnia”.

Duke u përpjekur të shfrytëzojmë në maksimum kopshtin tonë të vogël.

Shtëpia e gjyshërve të mi është me të vërtetë komode.

Me rastin e Halloween-it.

U deshën 4 muaj për ta bërë këtë të pastër dhe komode.

Verë në oborrin e shtëpisë së babait tim.

Ne do të dëshironim të lexonim një libër në këtë dhomë ëndërruese.

Dhoma sirenë e vajzës sime.

Dhoma ime e diellit në Pakistan.

Apartamenti im.

Shtrati i udhëtimit.