Celebrities Gossip Showbiz

Pas rikthimit në muzikë, Rihanna paska surpriza të tjera për fansat e saj?!

Rihanna është në bisedime me titullarin e Festivalit Glastonbury për herë të parë, që kur u shfaq në skenën muzikore në moshën 17-vjeçare. Pasi publikoi këngën e saj të parë në gjashtë vjet të premten, pas lajmit se do të performojë në shfaqjen e “Super Bowl Halftime” të vitit 2023, këngëtarja, 34, thuhet se u afrua me organizatorët e festivalit Glastonbury Glastonbury, Emily Eavis dhe babain e saj Michael.

“Festivali i vitit të ardhshëm do të ishte koha e duhur për veten e saj”, zbuloi një burim për mundësinë që Rihanna të dalë në skenë në Somerset’s Worthy Farm. “Ajo është një emër i madh për Worthy Farm dhe do të ishte shtesa perfekte në formacion”, vazhdoi burimi i brendshëm.

Për më tepër, burime thonë se gjithçka në lidhje me rikthimin e muzikës së Rihanna-s po ruhet nga afër, por ekipi i saj ka biseduar me familjen Eavis. Vetëm javën e kaluar, fansat u gëzuan për publikimin e këngës së saj, Lift Me Up për vazhdimin e shumëpritur të Black Panther Wakanda Forever, i cili doli në kinema më 11 nëntor.

Fansat dolën me padurim në mediat sociale disa minuta pas publikimit për të vërshuar mbi këngën si dhe për të lavdëruar vokalin e përsosur të Rihannës.