Celebrities Gossip Showbiz

Pak muaj pasi u bënë prindër, Rihanna dhe ASAP Rocky shihen në një shëtitje romantike!

Ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një djalë, të premten, më 13 maj. Dhe më pak se tre muaj më vonë, Rihanna dhe partneri ASAP Rocky u panë duke shijuar një natë pushimi nga prindërimi ndërsa dilnin jashtë në orën 4 të mëngjesit në Nju Jork.

Rihanna, 34 vjeçe, ka veshur pantallona të gjera teksa është kapur për dore me të dashurin e saj reper, 33 vjeç, për një natë romantike. Dy të dashuruarit kapën duart gjatë shëtitjes së tyre, si dhe ndaluan dhe ndanë një moment të ëmbël. Rihanna ishte me një veshje të rastësishme me një kapuç, duke shtuar një gjerdan ari dhe syze dielli të zeza.

Bukuroshja tregoi bukurinë e saj natyrale duke u shfaqur pa grim, duke i mbajtur flokët në një topuz. Dalja e tyre vjen më pak se tre muaj pasi ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku. Rihanna dhe ASAP mirëpritën një djalë të premten, më 13 maj në Los Angeles, sipas TMZ.

Emri i fëmijës nuk dihet ende. Rihanna dhe ASAP zbuluan lajmin e foshnjës në janar të vitit 2022. Dyshja u bënë miq pasi shkuan në turne së bashku në vitin 2013. Çifti hodhi poshtë thashethemet për romancë në fund të viteve 2010, por burimet zbuluan se ata filluan të takoheshin në nëntor të vitit 2020.