Celebrities Gossip Showbiz

Pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë, Rihanna i rikthehet Instagramit!

Ajo ka mbajtur një profil të ulët që kur lindi fëmijën e saj të parë me të dashurin A$AP Rocky në maj. Por Rihanna bëri një paraqitje në Instagram të dielën përmes markës së saj të të brendshmeve Savage X Fenty.

34-vjeçarja tregoi dekoltenë e saj të bollshme teksa pozoi me një veshje portokalli, pjesë e linjës Dolled Up Xtra VIP. Flokët e errëta të Rihanna-s ishin të stiluar në një pjesë të saktë qendrore dhe u ngjitën mbi supet e saj në një pamje të drejtë.

Artikulli kishte gjithashtu pantallona të shkurtra që përputhen, të cilat ylli i popit i lindur në Barbados i modeloi në imazhin seksi dhe në hije. Në foto Rihanna mbante një zinxhir të gjatë floriri rreth qafës që i binte mes gjoksit. Ajo shfaqi format e saj teksa u ul mbi një qilim prej pelushi, ngjyrë kremi me ijët e saj të nxjerra jashtë.

Maji i kaluar shënoi katër vjet që kur Rihanna lançoi linjën gjithëpërfshirëse të saj. Ky moment u festua me një video që shfaqte një zë nga Rihanna, emri i plotë i së cilës është Robyn Rihanna Fenty. Teksa klipe të ndryshme tregonin superyllin të veshur me copa nga kjo gamë, ajo tha:

Vizioni im për markën Savage X ka qenë gjithmonë që gratë të ndihen të sigurta në të shprehurin e vetes së tyre.