Celebrities Magazine Showbiz

Pamela Anderson pretendon se ajo pa Jack Nicholson duke shijuar një treshe në rezidencën e Playboy!

Pamela Anderson ka bërë një sërë pretendimesh bombë kohët e fundit dhe ylli i “Baywatch” tani ka thënë se dikur ishte dëshmitare e Jack Nicholson duke bërë treshe në rezidencën e “Playboy”. 55 vjeçarja tha se e kapi 85-vjeçarin Jack me dy gra të bukura kur ajo hyri në një banjë për të rregulluar shkëlqimin e buzëve.

Pamela aktualisht është në pritje të publikimit të kujtimeve të saj dhe së fundmi ka bërë një sërë pretendimesh tronditëse për një numër të famshëm. Ajo tha se Sylvester Stallone dikur i ofroi asaj një shtëpi dhe një makinë të bukur dhe ka akuzuar Tim Allen, por të dy personat i kanë mohuar akuzat. Tani Pamela ka detajuar një incident mjaft të egër që përfshin yllin kryesor të “The Shining”.

Të gjithë po qeshnin dhe putheshin pas murit, duke rrëshqitur mbi njëri-tjetrin. Unë kalova pranë për të përdorur pasqyrën, duke u përkulur mbi lavaman për të rregulluar shkëlqimin e buzëve. U mundova të mos e shikoja, por nuk munda ta mbaja veten dhe i rashë në sy. Mendoj se kjo e çoi atë në vijën e finishit, sepse ai bëri një zhurmë qesharake, buzëqeshi dhe tha, “Faleminderit e dashur”.

“Mirror” u është drejtuar përfaqësuesve të Jack për koment. Jack fitoi një reputacion në lidhje me femrat në vitet ’70 dhe ai është takuar me një sërë aktoresh dhe modelesh, duke përfshirë Michelle Phillips, Bebe Buell dhe Lara Flynn Boyle. Ai ishte i martuar me Sandra Knight për gjashtë vjet midis 1962 dhe 1968. Çifti kishte një vajzë së bashku, Jennifer. Bashkëylli i “Jack’s Five Easy Pieces” tha se djali i saj Caleb, i cili lindi në vitin 1970, ishte djali biologjik i aktorit.

Në fillim, Jack e mohoi këtë përpara se ta pranonte publikisht Caleb si djalin e tij në 1998. Lidhja më e gjatë e Jack ishte një romancë e trazuar me aktoren e familjes “Addams”, Angelica Huston, e cila zgjati për 16 vjet. Gjatë gjithë marrëdhënies së tyre, Jack e tradhtoi vazhdimisht. Marrëdhënia më në fund përfundoi në vitin 1989 kur ai njoftoi gjatë darkës se aktorja Rebecca Broussard ishte shtatzënë me fëmijën e tij.