Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Paris Hilton shpreh dëshirën e saj që së shpejti të bëhet nënë e dy binjakëve!

Ylli i “Paris in Love” mesa duket tashmë ka vendosur që të bëhet me fëmijë. Ajo zbuloi në një episod të fundit të “The Bellas Podcast” të Nikki dhe Brie Bella se ajo dhe bashkëshorti Carter Reum, me të cilin u martua në fund të vitit të kaluar, po vazhdojnë të mendojnë për zgjerimin e familjes së tyre.

Më pëlqen të jem e martuar. Thjesht ndihem sikur më në fund gjeta shpirtin tim të përsosur dhe ndihem shumë e sigurt. Më në fund kam shtëpinë time dhe mezi pres të krijoj një familje dhe të kem fëmijë.

Duke shpjeguar se ajo dhe Reum “kanë folur për fëmijët që në fillim fare, si për shembull gjatë muajve që ata ishin të lidhur”, Hilton tha se dyshja “do të donin të kishin binjakë”. Bukuroshja Hilton u shpreh gjithashtu se ajo mendonte se diçka e tillë do të ishte e mahnitshme. 41-vejçarja ka theksuar se do të dëshironte të kishin tre apo katër fëmijë në përgjithësi.

Unë do të doja që një djalë dhe një vajzë binjake t’i merrnin të dy, por çfarëdo që të ndodhë. Edhe pse unë do të doja dy vajza binjake sepse i dua vajzat.

Hilton dhe bashkëshorti i saj biznesmen u martuan në një ceremoni martese tre ditore në nëntor të vitit që lamë pas. Muaj më parë në janar 2021, Hilton zbuloi se ajo kishte filluar procesin e fekondimit in vitro (IVF) dhe lavdëroi Reum që ishte “aq mbështetës”. Ndërsa ishte në “The Trend Reporter” me podcast-in e Mara, Hilton tha se ajo filloi të hulumtonte opsionet e IVF sepse ishte “e vetmja mënyrë” që ajo mund të garantonte se mund të kishte “binjakë që janë një djalë dhe një vajzë”.

Hilton shtoi në atë kohë se ajo ka përfunduar tashmë procedurën e marrjes së vezëve. Në fillim të këtij viti, Hilton bisedoi me PEOPLE rreth jetës martesore me Reum dhe se si “është ndjenja më e mirë të ndërtosh këto aventura të reja në jetë me personin e duhur.”

Të jesh i martuar është një kapitull i ri i madh për të dy ne. Ne kemi qenë kaq të afërt dhe të pandarë dy vitet e fundit së bashku, kështu që gjithmonë duket sikur jemi të martuar. Ai është miku im më i mirë, kështu që ndihet shumë e sigurt të rritemi së bashku. Unë nuk jam ndjerë kurrë kështu në jetën time, si kaq e sigurt, dhe i besoj atij.