Celebrities Gossip Showbiz

Pas përfundimit të “Ellen DeGeneres Show”, Ellen dhe Portia de Rossi nisin pushimet së bashku!

Ellen DeGeneres po shijon një pushim me gruan e saj Portia de Rossi në Afrikë pasi më në fund përfundoi talk show-n e saj të gjatë. Çifti u pa duke parë pamjet e Marrakeshit, të hënën më pak se një javë pas transmetimit të episodit të fundit të “Ellen DeGeneres Show”.

Ishte një lamtumirë e përlotur për komedianen e cila u mbyt në setin e saj të famshëm teksa po thoshte lamtumirë mes një grupi të ftuarish dhe njollës së skandalit të saj toksik në vendin e punës. E veshur për pushime, Ellen kishte një këmishë me kopsë me mëngë të shkurtra me pantallona dhe atlete.

Gruaja Portia i tërhiqte lirshëm flokët e saj të gjata bionde dhe veshi një këmishë blu dhe të bardhë me vija me një shall. Çifti eci dorë për dore nëpër rrugët plot me shitës që shisnin mallra dhe u panë duke shijuar një drekë të lehtë së bashku. Pushimet e tyre vijnë vetëm pak ditë pasi ylli i dha fund talk show-t të saj të famshëm.

Para përfundimit të serialit, Ellen kishte zbuluar planet e saj pas shfaqjes që përfshinin kalimin e kohës në Ruandë me Portia, ku ajo ka hapur një kampus edukimi për të ndihmuar në shpëtimin e gorillave të egra malore. Ellen ishte në lot duke iu drejtuar audiencës së saj të dashur për herë të fundit, duke bërë përkuljen e saj të fundit në “The Ellen DeGeneres Show” pas 19 sezonesh të enjten e kaluar me gruan e saj Portia de Rossi dhe vëllain Vance DeGeneres të ulur në rreshtin e parë.