Celebrities Gossip Showbiz

Pas shumë konfliktesh, Ronaldo Sharka habit me urimin ndaj Luiz Ejllit dhe Kiara Titos!

Prej javësh kanë qarkulluar lajme në media të ndryshme se çifti i njohur Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po bëhen prindër për herë të parë. Por nuk kishte ende një konfirmim apo hedhje poshtë të këtyre zërave nga çifti, të paktën deri më tani. Luiz Ejlli sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Frymë”. Këngë erdhi si surprizë për të gjithë fansat e artistit.

Luizi dhe Kiara kanë konfirmuar me videoklipin mjaft të ëmbël se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti do të sjellë në jetë një vajzë dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq. Ditën e sotme konfirmimi i shtatzanisë së Kiarës ka qenë tema kryesore në showbizin shqiptar, ku shumë ndjekës, personazhe Vip madje dhe personazhe që nuk na e merrte mendja kanë shprehur urimin e tyre ndaj çiftit për këtë lajm të bukur. Ndër ta ka qenë edhe Ronaldo Sharka, i cili ka pasur shpesh konflikte me Kiarën dhe Luizin edhe jashtë “BBV2”, por duket se për këtë rast Ronaldo i ka hedhur pas krahëve këto dhe ka shprehur urimin e tij me fjalë shumë të bukura për vogëlushen që do të vijë në jetë.

Urime! Pritje të ëmbël dhe bebi të vijë plot shëndet e dashuri. Është kaq bukur kur sheh si një histori dashurie finalizohet me bekime. Na emocionuat me këtë video

Ama vetëm pak më parë një postim i  Zhaklin Lakatarit, e cila ka qenë opinioniste në “BBV2” dhe është shprehur se nuk i ka besuar dashurisë së Luizit dhe Kiarës, ka bërë një shkrim, ku ndjekësit e kanë marrë si një ‘thumbim’ për çiftin dhe faktin se do të bëhen me një fëmijë. Me shkrimin Zhaklina është shprehur se fëmijët nuk janë më fryti i një dashurie, por i interesit